Nowość – oleje K2 Magnum

10 czerwca 2009, 0:00

Marka K2 poszerza swoją ofertę o gamę olejów K2 Magnum przeznaczonych do samochodów ciężarowych. Nowe produkty spełniają najnowsze normy zarówno w klasyfikacji europejskiej ACEA, jak i amerykańskiej API, a także restrykcyjne wymagania takich producentów samochodów ciężarowych, jak Mercedes-Benz, Scania, Volvo oraz MAN.

Olej półsyntetyczny K2 Magnum Ultra High Performance Diesel produkowany jest z wykorzystaniem technologii Nanotech. Nanocząsteczki po dotarciu do krytycznych punktów silnika integrują się z metalem, zapewniając maksymalną ochronę w każdych warunkach. K2 Magnum ułatwiają rozruch silnika w niskich temperaturach. Olej można stosować we wszystkich silnikach samochodów ciężarowych, niezależnie od stopnia ich zużycia. Produkt dostępny będzie w 20-litrowych opakowaniach.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

89.79.181.*, 16 czerwca 2009, 0:00 0 0

Ale lipa. Jeszcze trochę i szprot w oleju tez będzie z nanotechnologią. Dzisiaj każdy moze sobie cos takiego napisac bo to nie jest do sprawdzenia. Ciekawe kiedy pojawia się oleje Plak. Ja bym to najwyzej zaryzykował do kosiarki.

Odpowiedz

79.189.212.*, 16 czerwca 2009, 0:00 0 0

A ja uważam, że K2 to bardzo dobre preparaty w szczególności opaski zaciskowe!!! Polecam je są takie giętkie, dzięki nanotechnologii.

Odpowiedz