Nowość – okładziny winkler do hamulców bębnowych

24 lipca 2009, 0:00

Od sierpnia 2009 ofertę marki winkler zasilą okładziny do hamulców bębnowych. Można je zamawiać wyłącznie w winkler Polska.

Po udanym wprowadzeniu na rynek klocków winkler do hamulców tarczowych wiosną 2008 roku w drugiej połowie 2009 dołączają do nich okładziny do hamulców bębnowych. Rozszerzają one asortyment marki winkler o kolejną grupę produktów.

Okładziny winkler do hamulców bębnowych stanowią korzystną z ekonomicznego punktu widzenia alternatywę do okładzin OE. Już podczas projektowania obok przystępnej ceny nacisk położono na jakość. Potwierdza to nie tylko dopuszczenie zgodnie z ECE-R90, lecz także liczne testy i badania. Dowodzą one, że okładziny winkler do hamulców bębnowych wykazują trwałą stabilność współczynnika tarcia w różnych stanach obciążenia, na przykład w wysokich temperaturach. Zapewnia to niezawodne hamowanie oraz dużą żywotność hamulców.

Do końca 2009 roku program okładzin winkler do hamulców bębnowych obejmie najważniejsze referencje do pojazdów ciężarowych i przyczep. Oferowane będą przy tym dwa rodzaje jakości okładzin. W100 to jakość okładzin do przyczep, natomiast W200 to jakość dopasowana do wymagań pojazdów silnikowych.

Szczegółowe informacje na temat okładzin winkler można uzyskać telefonicznie u doradców firmy winkler pod numerem 032 / 7627020.
Więcej informacji o firmie winkler jest dostępnych w języku polskim pod adresem www.winkler.de

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!