Wyjazd na wyścigi ciężarówek z Castrolem

17 sierpnia 2009, 0:00

Czterech wybranych mechaników dzięki firmie Castrol przeżyło niezapomnianą przygodę. Uczestniczyli oni w przejeździe ciężarówkami z Zurychu do Barcelony, gdzie na żywo mogli śledzić jedyne w swoim rodzaju wyścigi ciężarówek.

Firma Castrol przygotowała nietypową niespodziankę dla swoich klientów. Poproszono Partnerów Serwisowych MAN o wytypowanie jednego mechanika do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu. W sumie czterech wyróżniających się mechaników wybrało się na przejazd ciężarówkami teamu Allgauer z Zurychu do Barcelony. Aby od razu poczuć się członkami załogi, goście z Polski dostali komplet takich ubrań serwisowych, jakich używa team Allgauer, którego sponsorem od wielu lat jest właśnie Castrol.

Jednak największa atrakcja czekała na miejscu w Barcelonie. Czterej mechanicy mogli z perspektywy stanowiska serwisowego Allgauer Team przyjrzeć się widowiskowemu wyścigowi ciężarówek, odbywającemu się właśnie w stolicy Katalonii. Z bliska mogli obejrzeć na czym polegają codzienne życie i praca profesjonalnego teamu rajdowego.

„To była naprawdę ciekawa wyprawa – zdradza Konrad Gracz z Nowego Tomyśla, uczestnik wyjazdu. – Coś takiego nie zdarza się często. To niesamowite, że znaleźliśmy się w miejscach, do których zwykli ludzie nie mają na co dzień dostępu.”

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!