Ciężka strefa na targach w Modlinie

31 sierpnia 2009, 0:00

Podczas swoich 9 Targów 5-6 września br. w Modlinie, Inter Cars S.A. zorganizuje specjalne atrakcje dla miłośników ciężarówek. Właśnie dla tych osób powstanie tzw. ciężka strefa, w której odbędą się m.in. trzy ciekawe konkursy.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat konkursów, które odbędą się w ciężkiej strefie:

1. Zabawa po nazwą „Zmiana gum” będzie polegać na zmianie kół w naczepie w jak najkrótszym czasie. W konkursie będzie brało udział 8 zespołów 2-osobowych (łącznie 16 osób). Konkurs potrwa w godzinach 11-15 każdego dnia. W konkursie zostanie rozegranych 7 meczy przez 2 teamy jednocześnie. Każdy mecz polegać będzie na wymianie przez zespół trzech kół przy naczepie w jak najkrótszym czasie. Odkręcenie koła, odstawienie koła do boksu, przykręcenie nowego koła. Wygrana drużyna przechodzi do kolejnego etapu. Czas będzie mierzony przez dwie osoby stoperami. Za każdą zgubioną nakrętkę doliczane jest 15 sekund karnych. Maksymalnie można zgubić do 10 nakrętek.

2. Drugim konkursem o mocnej nazwie „Szybcy i wściekli” będzie zespołowe przeciąganie ciężarówki. Konkurs będzie polegał na przeciąganiu przez zespół (dwuosobowy) ciężarówki (lub ciągnika siodłowego) z linii startu do linii mety na odcinku 30m (25m w zależności od ukształtowania płyty) w jak najkrótszym czasie.

3. W strefie będzie można zobaczyć wiele stuningowanych ciężarówek oraz ciekawie wymalowane naczepy. Pojazdy te będą startowały w pojedynku o tytuł „Miss ciężarówki i miss naczepy”. W strefie znajdować się będą kupony do głosowania na najpiękniejszą naczepę i ciągnik. Osoba, która zagłosuje na miss i wrzuci kupon konkursowy do urny w „ciężkiej strefie” będzie miała szansę na zdobycie nagrody.

W dodatkach znajdują się zdjęcia ciężarówek zgłoszonych do konkursu.

Zgłoszenia
Do konkursów można zgłaszać się podczas targów. Osobą kontaktową jest Tomasz Pawlik (tel.: 0 665 392 267.)

Nagrody
Dla wszystkich uczestników biorących udział w konkursach czekają atrakcyjne nagrody.

Zwycięzcy w konkursie „Zmiana gum” otrzymają:
I. Komplet opon do ciągnika na koła przednie;
II. Koło zapasowe (bez felgi);
III. Skrzynkę narzędziowa + chlapacz do zderzaka (ewentualnie zamiast chlapacza klucz do kół). Razem 6 zestawów.

Zwycięzcy w konkursie „Szybcy i wściekli” otrzymają:

I. 2 szt. skrzynek narzędziowych (do naczepy/ciągnika) z wyposażeniem

Zwycięzcy w konkursie „Miss ciężarówki i miss naczepy” otrzymają:
I. „Miss Ciężarówek” – nawigację z mapą dla ciężarówek, CB radio + dla każdego z uczestników pamiątkowy puchar od FEBERa

II. „Miss Naczep” – nagroda wręczana na zakończenie targów w niedzielę – CB radio + nawigacja.

Konkursy w „Ciężkiej strefie” będą trwały przez cały dzień podczas dwóch dni targowych. Relacje na żywo będzie można oglądać na telebimach ustawionych na terenie lotniska w Modlinie około godziny 12.35 każdego dnia targowego.

Więcej informacji na temat programu 9 Targów na stronie: www.9targi.intercars.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.12.116.*, 1 września 2009, 0:00 0 0

"Koło zapasowe (bez felgi)" - czy nie prościej napisać poprostu OPONA??

Odpowiedz

83.24.242.*, 2 września 2009, 0:00 0 0

Ale tak brzmi profesjonalniej:-))))

Odpowiedz