KH KIPPER na Targach Infrastruktura

12 listopada 2009, 0:00

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej zostały zorganizowane w Warszawie w terminie 14-16 października 2009. Na tej imprezie firma KH-KIPPER zaprezentowała 5 swoich produktów. Tym razem były to:

– wywrotka trójstronna typ W3H z lewą burtą otwieraną hydraulicznie/prawą uchylną i hydraulicznie sterowanym dachem aluminiowym. Wywrotka została zamontowana na podwoziu MercedesActros MP3 8×8.

– 2-siowa przyczepa niskopodwoziowa do przewozu maszyn z podłogą wykonaną z 40 milimetrowych desek z twardego drewna. W trakcie trwania targów na przyczepie znajdowała się koparko-ładowarka JCB 3CX prezentowana przez firmę Interhandler.

– na targach można było także zobaczyć 3 sztuki zabudów wywrotek tylnozsypowych typ W1U na podwoziach Volvo 8×6, MAN 8×6 oraz Renault 8×4.

Firma KH-KIPPER zdobyła nagrodę Ministra Cezarego Grabarczyka za najlepszą ofertę prezentowaną na VII Targach Infrastruktura. Nagroda została przyznana za wywrotkę trójstronną W3H z hydraulicznie sterowanym dachem aluminiowym w kategorii „Maszyny i sprzęt budowlany” za wielofunkcyjność rozładunku z zachowaniem jego optymalnego zabezpieczenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!