Pakiety truck assistance z darmową ochroną prawną D.A.S.

7 grudnia 2009, 0:00

Firma Starter podpisała porozumienie z dostawcą usług ochrony prawnej D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. . Owocem tej współpracy jest specjalna promocja zimowa skierowana do wszystkich użytkowników pojazdów ciężarowych.

Każda firma transportowa, która do końca 2009r. dokona zakupu pakietu assistance w wersji PLUS na ciągnik i naczepę otrzyma roczne ubezpieczenie ochrony prawnej gratis. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 061 83 19 855.

D.A.S. jest pierwszym i jedynym w Polsce wyspecjalizowanym ubezpieczycielem, który oferuje polskim klientom wyłącznie ubezpieczenia ochrony prawnej. Ubezpieczenia D.A.S. oparte są na najlepszych rozwiązaniach z zakresu ochrony prawnej, które stosowane są od wielu lat z powodzeniem w wielu krajach Europy.

Starter TruckService to międzynarodowa platforma assistance dla pojazdów ciężarowych obejmująca swym zakresem m.in.: naprawę na drodze, holowanie i serwis oponiarski. Poza typowo techniczną pomocą serwis obejmuje również: dowóz paliwa, dowóz gotówki na pokrycie kar i mandatów oraz przeładunek przewożonego towaru w sytuacjach kryzysowych na drodze.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!