Nowy system do clearingu w System Alliance Europe

26 marca 2010, 0:00

Od marca 2010 roku partnerzy sieci System Alliance Europe mają do dyspozycji internetowe narzędzie do rozliczeń transakcji – CargoClear. Pomoże ono w usprawnieniu fakturowania i poprawie oferowanych przez niego procesów.

Po dwuletnim okresie rozwoju systemu, CargoClear – internetowe narzędzie rozrachunkowe zostało wdrożone w 47 firmach należących do sieci. Przekazywanie danych przesyłki przez EDI usprawni i przyspieszy cały proces; zarówno partnerzy jak i cennik mogą być niemal natychmiast włączone do procesu rozliczeń i łatwo modyfikowane.

Wszystkie dane dotyczące przesyłki są przekazywane w czasie rzeczywistym a wyniki rozliczenia generowane na podstawie uzgodnionych stawek. Wszędzie stosowana jest jednakowa struktura taryfowa. Płatności oczekiwane lub te, które dopiero mają zostać utworzone są widoczne zaraz po wprowadzeniu.

– „Nawet w czasach kryzysu gospodarczego nie zaprzestajemy twórczego rozwoju naszych systemów. Wspomagane informatycznie zlecenia odbiorów na terenie Europy oraz modele logistyczne są w planach już na 2010 roku” – powiedział Oliver Rüter, Członek Komitetu Wykonawczego System Alliance Europe Partnership GbR

Lista partnerów SAE

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!