Continental Opony Polska i Fiege Polska razem na kolejne 3 lata

30 czerwca 2010, 0:00

Continental Opony Polska przedłużył umowę na obsługę logistyczną z Fiege Sp. z o.o. Firmy współpracują ze sobą na polskim rynku od 2003 roku. Współpraca obejmuje zarówno usługi magazynowe dla produktów Continental, jak i usługi transportowe z centrum dystrybucyjnego prowadzonego przez Fiege we Mszczonowie.

– „Przedłużenie umowy z Fiege jest konsekwencją naszej oceny wszystkich otrzymanych ofert i proponowanych rozwiązań. (…) Ważne są dla nas poprawność oraz terminowość przygotowania oraz finalnego dostarczenia do odbiorców właściwych produktów we właściwym czasie. Dodatkowym naszym wymaganiem jest umiejętność sprostania wyzwaniom związanym z dużą sezonowością sprzedaży opon w ciągu roku.” – powiedział Piotr Zielak, Dyrektor Generalny – Continental Opony Polska Sp. z o.o.

„Przedłużenie umowy z Continental to dla nas kolejna nagroda za wieloletnie doświadczenie we współpracy z wymagającymi klientami w Polsce (…). Do współpracy z każdym klientem podchodzimy w sposób przemyślany, z wizją przyszłości, wiedząc, że prawdziwy egzamin naszej sprawności oraz doskonałości operacyjnej i kosztowej ma miejsce w czasie podejmowania decyzji o ewentualnym przedłużeniu z nami umowy.” – dodał Piotr Kohmann, Dyrektor Generalny w Fiege Sp. z o.o.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!