DB Schenker dalej z Teleroute

1 października 2010, 0:00

DB Schenker Logistics przedłużył umowę o współpracy z Teleroute. Giełda ładunków będzie wspierać DB Schenker na terenie całej Unii Europejskiej. Dzięki współpracy firma Schenker będzie mogła skupić się na realizacji celów strategicznych i podnieść efektywność zarządzania ładunkami.

Teleroute CONNECT połączy system zarządzania transportem TMS DB Schenker Logistics (SchenkerCARGONET) z giełdą Teleroute, co pozwoli na zamieszczanie ofert ładunków w giełdzie w czasie rzeczywistym, minimalizując jednocześnie możliwość błędu ludzkiego.

– „Dotychczasowa współpraca z Teleroute pokazała, że jest to najbardziej zaawansowana technologicznie i jednocześnie najbezpieczniejsza platforma wymiany ładunków w Europie. Giełda zapewniła nam najwyższy poziom obsługi w rozsądnej cenie, a dzięki temu partnerstwu mogliśmy skupić się na realizacji naszych celów strategicznych” – powiedział Karl Nutzinger, Członek Zarządu Schenker AG.

Codziennie w Teleroute można znaleźć ponad 200 000 ofert ładunków i pojazdów oraz ponad 1,2 miliona ton ładunków transportowanych. Oferty zamieszczane są w czasie rzeczywistym, a wszyscy użytkownicy giełdy to sprawdzone przez Teleroute firmy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.248.*, 5 października 2010, 0:00 0 0

Niespełna rok temu Schenker zmienił zarząd w Polsce. Teraz kolejny news na ich temat. Słuch o nich nie zaginie jeśli dalej będą się rozwijać / reorganizować.

Odpowiedz