Znajdź stację DKV przez iPhone

1 października 2010, 0:00

Dzięki bezpłatnej aplikacji możliwe jest wyszukiwanie stacji paliw przez iPhone’a. Usługa ta przydaje się szczególnie w sytuacjach awaryjnych, kiedy kończy się paliwo, a na trasie nie widać stacji ulubionej marki. Kierowcy mają do dyspozycji ponad 3200 stacji w Polsce i 45 000 w Europie.

Aplikację można pobrać do telefonu z serwisu iTunes w Apple App Store. Bezpośredni link znajduje się np. na stronie www.dkv-euroservice.pl.

Podczas gdy iPhone pomaga ustalić lokalizację przy pomocy GPS, aplikacja DKV umożliwia wyszukanie wszystkich stacji w wybranym obszarze. Aby wyświetlić mapę ze stacjami i opisem usług, wystarczy kliknąć ikonę DKV na ekranie telefonu. Program wskazuje odległość do celu oraz trasę dojazdu. Opis każdego punktu zawiera takie informacje, jak: adres, dostępność dystrybutorów szybkiego tankowania czy AdBlue. Usługa dostępna jest na razie w języku angielskim i niemieckim.

– „Mobilna aplikacja to sposób na uproszczenie dostępu do zaawansowanych informacji, które znajdują się na stronie internetowej DKV. Już wcześniej firmy mogły wgrywać lokalizacje i dane stacji DKV do pokładowych urządzeń GPS. Teraz wychodzimy na przeciw małym przedsiębiorstwom oraz kierowcom lubiącym nowinki techniczne” – powiedział Michał Bałakier, prezes DKV Euro Service Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.248.*, 5 października 2010, 0:00 0 0

Kiedyś było jeszcze takie coś ( 01.07.2010 )
DKV Finder (Europe)
Price: $0.99
Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 3.0 or later.
Google tylko to znajduje.

Odpowiedz