Złoty Pomysł – konkurs SDCM

8 października 2010, 0:00

Działania informacyjne w kontekście regulacji prawnych dotyczących motoryzacji oraz poprawa wizerunku niezależnego rynku motoryzacyjnego to jedne z celów Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych.

Do działań zmierzających do realizacji tych zadań Stowarzyszenie postanowiło zaprosić wszystkich uczestników niezależnego rynku motoryzacyjnego. SDCM ogłosił konkurs pod nazwą „Złoty Pomysł dla Niezależnych 2010”.

Polega on na przedstawieniu projektu działań wpływających na poprawę wizerunku rynku niezależnego i/lub przedstawieniu pomysłu na rozpowszechnianie wiedzy na temat GVO wśród kierowców i warsztatów samochodowych.

Najlepszy indywidualnie lub zespołowo przygotowany projekt działań zostanie nagrodzony w czasie V Najważniejszej Konferencji Niezależnego Rynku Motoryzacyjnego, która odbędzie się 8 grudnia 2010 roku w Hotelu Jan III Sobieski w Warszawie.
Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych serdecznie zaprasza wszystkie osoby związane z motoryzacją do wzięcia udziału w konkursie – Złoty Pomysł.

Regulamin konkursu oraz więcej informacji na stronie www.moto-konferencja.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!