Fiege na targach Kół Naukowych i Organizacji Studenckich

8 listopada 2010, 0:00

W dniach 29-30 października 2010 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbyła się siódma edycja Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich „Konik”. W targach wzięli udział studenci Studenckiego Koła Logistyki Stosowanej Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej wspieranego przez Fiege. Targi „Konik” to największa tego typu impreza na Politechnice Warszawskiej. Podczas dwóch dni targów zaprezentowało swoją działalność ponad 50 najaktywniejszych Kół Naukowych i Organizacji Studenckich.


Członkowie Koła zachęcali nowoprzyjętych studentów do zaangażowania się w działalność koła, zdobywanie cennego doświadczenia oraz możliwość współpracy z praktykami logistyki już od pierwszego roku studiów. W czasie trwania targów studenci prezentowali osiągnięcia kół naukowych dotyczące projektów, doświadczeń, wyników badań i nowatorskich rozwiązań.

Koło Logistyki Stosowanej, które powstało w 2001 roku, w ramach swojej działalności organizuje szereg inicjatyw pozwalających na pogłębienie wiedzy teoretycznej z zakresu logistyki zdobytej w czasie studiów. Największą inicjatywą SKL jest Forum Młodych Logistyków, organizowane co rok, dające studentom możliwość spotkań z praktykami logistyki oraz okazję do zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami i rozwiązaniami w logistyce.

Specjaliści Fiege prowadzą wykłady dla studentów, firma organizuje także płatne praktyki, umożliwiające studentom zapoznanie się z kulturą organizacji firmy oraz specyfiką pracy w branży logistycznej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.241.*, 15 listopada 2010, 0:00 0 0

Nasuwa mi sie stare uczelniane porzekadło - "Każda z SiMRu czarna owca, zrobi z siebie transportowca."

Odpowiedz