Top Player dla systemu eReporting DKV Euro Service

15 grudnia 2010, 0:00

Firma DKV Euro Service otrzymała tytuł Top Player Rynku Flotowego 2010. Wydawca magazynów „Auto firmowe” i „Flota” docenił przedsiębiorstwo, które wprowadziło w minionym roku nowe produkty i usługi. DKV wyróżniono w kategorii „Koszty pod kontrolą” za wprowadzenie systemu zarządzania transakcjami eReporting.


Internetowy serwis analizuje łącznie dane na temat tankowań, przejazdów autostradami czy emisji CO2. System na bieżąco analizuje wszystkie opłaty za autostrady oraz tankowania i zakupy na terenie całej Europy. Dane o wszystkich płatnościach na bieżąco pojawiają się w systemie. eReporting umożliwia tworzenie indywidualnych raportów: zestawienia można układać według dowolnie zadanych kryteriów, np. analizę opłat drogowych w Niemczech dla wszystkich pojazdów lub tankowań dokonywanych przez dany pojazd w określonym przedziale czasu.

eReporting funkcjonuje jako serwis www i nie wymaga wgrywania do komputera żadnego oprogramowania. Funkcja ostrzeżeń e-mailowych, ostrzega właściciela karty za każdym razem, kiedy kierowca dokona transakcji niedozwolonej lub nieplanowanej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.248.*, 30 grudnia 2010, 0:00 0 0

Rozbudowany i użyteczny serwis. Oszczędzi wiele czasu i nerwów.

Odpowiedz