Nowa struktura organizacyjna Grupy Fiege

17 stycznia 2011, 0:00

Dotychczasowy Zarząd Grupy Fiege został rozszerzony o osobę Dr. Stefana Kurrle (53), który jako wiceprezes zarządu będzie kierował firmą we współpracy z Heinzem Fiege (65) i Dr. Hugo Fiege (61), Alfredem Messinkiem, dyrektorem działu finansowego oraz prawno-administracyjnego oraz Jensem Fiege odpowiedzialnym za region południowo-zachodnich Niemiec.

Zmiany dotyczą także dyrektorów regionalnych w Europie. Thomas Knopf objął stanowisko dyrektora regionalnego w Szwajcarii i na Dalekim Wschodzie, Michael Müller odpowiedzialny będzie za Region Północnych Niemiec oraz Północno-Zachodniej Europy, Peter Scherbel będzie zarządzał regionem Wschodnich Niemiec, natomiast Felix Fiege pokieruje oddziałem Fiege Engineering. Dyrektorem Generalnym Regionu Południowej i Wschodniej Europy został mianowany Stefano Vincinelli. Będzie odpowiadał za zarządzanie i rozwój strategii biznesowej w regionie.

Stefano Vincinelli związany jest z Polską od 1997 roku. Przez pierwsze 10 lat istnienia Fiege w Polsce pełnił rolę dyrektora generalnego odpowiadając za stworzenie i całokształt działalności polskiego oddziału firmy. Od 2006 roku zarządzał spółkami należącymi do grupy Fiege w Hiszpanii i Portugalii, a w kolejnych latach także we Włoszech. Vincinelli jest związany z grupą Fiege od 22 lat, kiedy to rozpoczynał swoją karierę w branży logistycznej. Jego pasją są podróże i czytanie książek. Biegle posługuje się sześcioma językami – w tym językiem polskim. Od 2006 roku Dyrektorem Generalnym polskiego oddziału Fiege jest Piotr Kohmann.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!