Nagroda 3 PL Executive dla Jensa Fiege

21 lutego 2011, 13:30

Podczas „Europejskiego Szczytu 3 PL” ogłoszono, że zdobywcą tegorocznej nagrody 3 PL Executive został Jens Fiege. Nagroda przyznana przez Eyefortransport to wyraz uznania za wyjątkowe osiągnięcia w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

– „Nagroda ta jest dla mnie ogromnym zaszczytem. Jest wyrazem uznania dla całego zespołu Fiege i stanowi uhonorowanie wieloletniej pracy wszystkich pracowników, dla których najwyższa jakość usług jest podstawą w codziennej pracy. To dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych pracowników dostarczamy  naszym Klientom rzetelne, zindywidualizowane rozwiązania logistyczne” – powiedział Jens Fiege, odbierając nagrodę z rąk Katharine O'Reilly, dyrektora zarządzającego Eyefortransport.

Jens Fiege, członek zarządu grupy Fiege jest najmłodszym laureatem tego prestiżowego wyróżnienia, które jest przyznawane za największe osiągnięcia w dziedzinie logistyki. Eyefortransport to dostawca informacji w dziedzinie logistyki i transportu. Firmy nominowane do nagrody 3PL Executive Excellence Award wybierane są bezpośrednio przez producentów i firmy handlowe korzystające ze zintegrowanych usług logistycznych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!