Bosch wprowadza dwuletnią gwarancję na urządzenia do obsługi klimatyzacji ACS

28 lutego 2011, 10:20

Firma Bosch wprowadziła dwuletnią gwarancję na wszystkie typy urządzeń do obsługi klimatyzacji typu ACS 6xx. Promocja obejmuje także bezpłatny pierwszy przegląd okresowy oraz książkę „Poradnik diagnozowania klimatyzacji w samochodach”.

Od 14 lutego do końca lipca 2011 roku firma Bosch w celu wsparcia sprzedaży urządzeń do obsługi klimatyzacji ACS 6xx wprowadziła dwuletnią gwarancję na wszystkie modele ACS. Warunkiem zachowania gwarancji jest wykonywanie okresowych przeglądów urządzenia. Każdy warsztat, który zakupi ACS 6xx dodatkowo będzie mógł wykonać pierwszy przegląd okresowy nieodpłatnie, a ponadto otrzyma „Poradnik diagnozowania klimatyzacji w samochodach”. Opracowanie to zawiera informacje między innymi na temat rodzajów układów klimatyzacji, podzespołów, sposobów sprawdzania klimatyzacji, czy diagnozowania usterek.

Urządzenia do obsługi klimatyzacji ACS 6xx firmy Bosch

Wszystkie urządzenia do obsługi klimatyzacji typu ACS 600, ACS 650 i ASC 601 są w pełni automatyczne i w swoim oprogramowaniu zawierają bazy samochodów z danymi znamionowymi. Każdy ACS automatycznie odmierza ilość zużytego i świeżego oleju sprężarkowego oraz kontrastu UV. Urządzenia posiadają czytelne kolorowe matryce TFT wyświetlające kompletne informacje w języku polskim. Wyświetlacz ma intuicyjną formę menu wyboru funkcji obsługowych i konfiguracyjnych oraz przejrzystą formę informacji o statusie pracy wraz z informacją o bieżącym stanie parametrów i czasie pozostałym do końca poszczególnych operacji mierzonym w sekundach.

Urządzenia ACS 600 i ACS 601 przeznaczone są do obsługi pojazdów ze znamionową ilością czynnika chłodniczego R134a nie przekraczającą 5kg. ACS 650 może natomiast obsługiwać instalacje zawierające do 18kg czynnika chłodniczego np. w dużym autobusie przegubowym.

Fot.: Bosch

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!