Katalog MANN-FILTER na 2011 rok

10 marca 2011, 11:42

Już teraz dostępny jest nowy katalog produktów MANN-FILTER na 2011 r. Oferta firmy została uzupełniona o 266 nowych typów filtrów. Bezpłatny katalog, wykonany w 100 procentach z ekologicznego papieru, dostępny jest również na płycie CD lub w Internecie.

W Europie katalog obejmuje łącznie 4600 różnych rodzajów filtrów dla 35 000 typów pojazdów i maszyn. 11 000 przypada na samochody osobowe i dostawcze, 7500 na ciężarówki i autobusy, a 1100 na motocykle. Do tego dochodzi 15 500 zastosowań przemysłowych i niemotoryzacyjnych, a także 130 000 zamienników i 150 000 innych zastosowań. Do katalogu włączono najnowsze modele samochodów osobowych i ciężarowych z 2010 r.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, nowy katalog ma jasną i przejrzystą strukturę, tak by pracownicy warsztatów mogli szybko i sprawnie znaleźć odpowiedni filtr. Drukowana wersja ukazuje się zawsze na początku danego roku, natomiast nowa wersja na płycie CD, wyposażona w funkcję aktualizacji, dostępna jest co pół roku. Aktualizowany na bieżąco katalog internetowy produktów jest dostępny zawsze w najnowszej wersji na stronie www.mann-filter.com. Ułatwienia, takie jak przyjazny dla użytkownika interfejs i korekta typowych błędów przy wpisywaniu, pozwalają szybko znaleźć wymagany filtr. Internetowy katalog jest dostępny w 17 wersjach językowych i poza wieloma uzupełniającymi informacjami oferuje również komfortową funkcję pobierania, dzięki której zawartość katalogu może być dostępna także offline. Wersja tradycyjna natomiast jest drukowana w 100 procentach na ekologicznym papierze.

Zgodnie z mottem MANN-FILTER „Perfect parts. Perfect service“ nowy katalog zapewnia przejrzystość, wynikającą z rozporządzenia UE REACH dot. rejestrowania, oceny i udzielania zezwoleń w zakresie chemikaliów. Odpowiednie informacje są dostępne w wersji elektronicznej dla każdego filtra. W ten sposób firma poszerza swoje kanały informacyjne.

Nowy katalog można zamówić od marca 2011: faksem, pocztą elektroniczną lub bezpośrednio u autoryzowanego sprzedawcy produktów MANN-FlLTER.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!