S&T Daewoo w Tulipan Park Gliwice

12 kwietnia 2011, 14:32

Koreańskie S&T Daewoo zajmie 3092 mkw. powierzchni magazynowej i 278 mkw powierzchni biurowej w Tulipan Park Gliwice. Park jest położony na 48 hektarach zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 łączącej Kraków z Wrocławiem i zachodnią granicą Polski, zaś 15 kilometrów dalej znajduje się węzeł autostrad A4 i A1.

– „Oprócz S&T Daewoo w Gliwicach najemcami są również takie firmy, jak spółka Auto Partner, importer i dystrybutor części samochodowych, TRW Braking Systems Polska, producent układów wspomagania hamulcowego oraz francuski koncern Plastic Omnium dostarczający komponenty z tworzyw sztucznych dla tej branży. Tulipan Park Gliwice to znakomita lokalizacja dla firm z branży motoryzacyjnej szukających zarówno nowoczesnych powierzchni przemysłowych i magazynowych, jak i biurowych” – powiedział Marek Skrzydlak, negocjator z działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Cushman & Wakefield, która uczestniczyła w transakcji po stronie dewelopera, firmy SEGRO.

Tulipan Park Gliwice położony jest w pobliżu Gliwickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Park oferuje łącznie ponad 200 000 mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej. SEGRO, deweloper parku, prowadzi w Polsce inwestycje w takich lokalizacjach jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Stryków, Warszawa i Tychy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!