Skonfiguruj swojego DAFa on-line

27 kwietnia 2011, 16:17

Od 27 kwietnia 2011 roku udostępniona została aplikacja umożliwiająca konfigurowanie pojazdów marki DAF on-line i przesłanie wybranej specyfikacji do lokalnego dealera DAF.

Nowa aplikacja on-line, dzięki której klienci będą mieli możliwość skonfigurowania pojazdu ciężarowego marki DAF według swoich indywidualnych potrzeb transportowych, pomoże w  sprzedaży podwozi, dając bardzo jasny i przejrzysty przegląd dostępnych modeli i konfiguracji osi w zależności od konkretnych zadań klienta.

Konfigurowanie pojazdu będzie możliwe na dwa sposoby: wychodząc od zastosowania aplikacja „podpowie” najlepsze rozwiązania, jeśli chodzi o serię, konfigurację osi i typ kabiny, podając argumenty i opis możliwości poszczególnych rozwiązań, lub poprzez zdecydowanie się od razu na konkretną serię i model pojazdu, w zależności od preferencji klienta.

Po zakończeniu procesu doboru, w końcowej fazie klient będzie mógł wydrukować żądaną specyfikację pojazdu oraz zdecydować czy chce, aby lokalny dealer skontaktował się z nim.
Wybrany przez klienta dealer zostanie automatycznie poinformowany o tym fakcie poprzez system za pomocą e-maila wraz z podaniem informacji o modelu i specyfikacji pojazdu, jaka została przez klienta wybrana.

Aplikacja jest dostępna w kilku językach, w tym języku polskim pod następującym adresem www.daftrucks.pl.  
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!