MAN Truck & Bus na wystawie Challenge Bibendum 2011

28 kwietnia 2011, 16:19

Od wizji do rzeczywistości: na wystawie Challenge Bibendum 2011 w Berlinie, MAN Truck & Bus zaprezentuje pojazdy użytkowe, będące na etapie prac badawczo-rozwojowych oraz produkowane seryjnie, które pozwalają na zapewnienie efektywnego transportu dzisiaj i w przyszłości.

Po raz pierwszy, ten najważniejszy na świecie konkurs pojazdów ekologicznych, został zorganizowany w 1998 roku, a tegoroczna jedenasta już edycja odbędzie się w dniach 18 – 22 maja 2011 na terenie dawnego lotniska Tempelhof w Berlinie. Organizatorem konkursu Challenge Bibendum jest francuski producent opon Michelin.

Na wystawie, firma MAN Truck & Bus przedstawi przede wszystkim pojazdy ciężarowe i autobusy wyposażone w efektywne napędy z silnikiem wysokoprężnym, gazowym lub hybrydowym, które umożliwiają mniejszą emisję dwutlenku węgla i szkodliwych substancji oraz przyczyniają się do poszanowania zasobów naturalnych.

Przy stacji Ride & Driver, goście Challenge Bibendum mogą w ramach jazd próbnych przetestować przyjazne dla środowiska i efektywne autobusy oraz pojazdy ciężarowe firmy MAN. W dniu 19 maja firma MAN będzie uczestniczyła w wielkiej paradzie pojazdów prowadzącej do Bramy Brandenburskiej. Firma MAN zaprasza wszystkich zainteresowanych do stoiska numer F11.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!