Rusza możliwość rejestracji viaBOX w Polsce

29 kwietnia 2011, 11:10

Na stronie info-myto.pl można już zamawiać urządzenia viaBOX, które będą służyły do pobierania myta od 1 lipca 2011 roku. Od 1 maja możliwa będzie również rejestracja poprzez witrynę bpplus.pl. Urządzenia wydawane będą także w 223 punktach viaTOLL w Polsce.

Na terenie kraju zostaną uruchomione 223 punkty viaTOLL, w których będzie można osobiście odebrać urządzenia, bez oczekiwania na przesyłkę. Szesnaście z nich będzie pełnić rolę punktów obsługi dedykowanych dużym klientom. Natomiast pozostałe 207 oddziałów dystrybucji viaTOLL będzie obsługiwać klientów mniejszych. Punkty te będą znajdować się na stacjach paliw PKN Orlen, BP i Lotos oraz przy granicach. Lista punktów viaTOLL dostępna jest na stronie info-myto.pl Lista stacji BP, na których można zarejestrować urządzenie, umieszczona jest na stronie bpplus.pl

Użytkownicy kart paliwowych DKV i BP Plus Routex będą mogli rozliczać należności za e-myto z odroczonym terminem płatności (termin płatności faktur DKV to 21 dni). Firmy zainteresowane wyłącznie rozliczaniem opłat drogowych za pośrednictwem DKV, mogą skorzystać z uproszczonej procedury przyjmowania klienta.

DKV uruchomił infolinię o opłatach drogowych do dyspozycji przewoźników: 22 519 79 88.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

95.155.72.*, 5 maja 2011, 8:49 0 0

tylko szkoda ze w Austri to urzadzenie kosztuje 5 euro a u nas 30.

Odpowiedz