Najlepsze Serwisy Partnerskie Sieci Conti360°

5 maja 2011, 15:41

Continental po raz czwarty przygotował ranking najlepszych serwisów należących do sieci Conti360° Fleet Services. Powstał on w oparciu o audyt zgodności ze standardami jakości Conti360°, jakie musi spełniać każdy z ocenianych serwisów.

Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu wykazali się najwyższą zgodnością ze standardami sieci Conti360°, jak jakość obsługi klienta, szybkość realizacji zlecenia, czy terminowość jego rozliczenia.

Każdy serwis sieci przechodzi coroczny audyt, na podstawie którego przyznawane są rankingi. Najwyżej ocenione serwisy otrzymują tytuł Partnera Serwisowego sieci Conti360°.

Tytuły Serwis Roku Sieci Conti360° otrzymały:
w regionie północno-zachodnim – Wulgumex, Szczecin,
w regionie południowo-zachodnim – Best Drive, o/Wrocław,
w regionie północno-wschodnim – Motor, o/Białystok
w regionie centralnym – Wulkano Perfect, Świdnik
w regionie południowo-wschodnim – Moto Budrex, o/Katowice,

– „Zdajemy sobie sprawę jak ogromne znacznie ma dla naszych Klientów profesjonalne wsparcie w zakresie właściwego doboru i późniejszej eksploatacji ogumienia. Ranking pozwala nam systematycznie weryfikować i podnosić jakość usług świadczonych przez nasze serwisy, tak aby zawszy była ona na najwyższym poziomie. Ponadto element rywalizacji między firmami motywuje je do stałego polepszania świadczonych przez nie usług.” – powiedział Marcin Cywiński, Marketing & PR, Continental Opony Polska Sp. z o.o.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.27.210.*, 4 czerwca 2012, 14:19 0 0

a gdzie we wrocławiu jest Best Drive?????? NIEMA..... wiec kto dostał tytuł??? pneusexpert? pneuhage? Zwolak serwis? tylko te 3 serwisy we wro obsługuje Conti360

Odpowiedz