Inauguracja Volvo Truck Center w Skawinie

9 maja 2011, 9:53

Nowy obiekt Volvo Truck Center w Skawinie zastąpił dotychczasowy punkt Volvo Truck Center, zlokalizowany w Krakowie, przy ulicy Rybitwy. 6 maja 2011 r. odbyła się inauguracja działalności obiektu. Uczestniczyli w niej przedstawiciele Volvo oraz licznie zgromadzeni goście, wśród nich klienci i przedstawiciele władz Miasta i Gminy Skawina.

– „Wraz z uruchomieniem nowego obiektu w Skawinie, robimy kolejny, ważny krok na drodze ciągłego rozwoju firmy. Mamy nadzieję, że pomoże on nam w dalszym umacnianiu pozycji Volvo i naszej oferty w tej części Polski" – powiedział Tom Jörning, Dyrektor Zarządzający Regionu Europy Centralno-Wschodniej w Europejskiej Dywizji Volvo Trucks.

Punkt w Skawinie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie południowej obwodnicy Krakowa, będącej przedłużeniem autostrady A4 z Wrocławia do Szarowa k/Bochni, a docelowo do granicy wschodniej.

Volvo Truck Center w Skawinie jest bliźniaczym obiektem punktu w Pietrzykowicach k/Wrocławia, uruchomionego w kwietniu 2009 roku. To jeden z siedmiu, w pełni zarządzanych przez Volvo punktów Volvo Truck Center w Polsce. Obok nich działa obecnie 18 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo.

W Volvo Truck Center w Skawinie znajduje się także jeden z 21 punktów sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo w Polsce. Nowy obiekt Volvo w Skawinie jest również nową placówką firmy Volvo Maszyny Budowlane Polska dla regionu górnego Śląska, Podkarpacia i części województwa świętokrzyskiego.

Adres nowego obiektu:
Volvo Truck Center
ul. Szwedzka 9
32-050 Skawina

Telefon: +48 12 376 65 00
Tel. 24-godz.: +48 601 428 744

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!