Conti360° Fleet Services rozszerza ofertę w zakresie zarządzania flotą w UE

12 maja 2011, 14:50

Continental rozszerza ofertę zindywidualizowanych usług konsultingowych w zakresie zarządzania flotą dla międzynarodowych przewoźników w Europie. Celem tego przedsięwzięcia jest zapewnienie sukcesu ekonomicznego przewoźników w coraz bardziej międzynarodowej branży logistycznej poprzez odpowiednie zarządzanie flotami pojazdów, w tym wymianą ogumienia.

Usługi konsultingowe świadczone przez zespół Continental International Fleet Business Truck Tires z regionu EMEA koncentrują się na ocenie procedur biznesowych i kontroli kosztów.

– „Nasza sieć obejmuje już całą Europę Zachodnią, a obecnie planujemy powołanie dodatkowego doradcy odpowiedzialnego za Europę Wschodnią” – powiedział specjalista w dziedzinie ekonomiki przedsiębiorstw Thomas Wolf. Thomas zna swoją branżę – przez ponad 10 lat był cenionym doradcą międzynarodowych przewoźników. Od niedawna pomagają mu dwaj regionalni menedżerowie Ole Winther i Alain Vandamme.

Winther odpowiada za usługi konsultingowe w Skandynawii i Wielkiej Brytanii, a Vandamme czuwa nad ich świadczeniem w krajach Beneluksu, Francji, Włoszech, Portugali i Hiszpanii. Zespół Thomasa Wolfa działa w całej UE. Dostępność usług konsultingowych korzystnie wpływa na wyniki na poszczególnych rynkach, gdzie zawierane są kontrakty i wdrażane lub świadczone są uzgodnione usługi.

Ole Winther (55 l.): Specjalista w dziedzinie bankowości, zamieszkały w Hadersleben (Dania). Wcześniej zasiadał w zarządach i kierował departamentami biznesowymi w kilku bankach, a przez ponad 12 lat był członkiem wyższej kadry kierowniczej w firmie eksploatującej około 4500 naczep i oferującej ich wynajem. Winther ma ogromne doświadczenie w segmencie flotowym.

Winther ma doświadczenie we współpracy w międzynarodowym środowisku, zdobyte w kontaktach z międzynarodowymi firmami transportowymi z Danii, Szwecji i Norwegii oraz w firmach, w których sam pracował w Danii, Polsce, Hiszpanii i Niemczech.

Alain Vandamme (49 l.) pracuje w międzynarodowych firmach eksploatujących floty pojazdów od 1986 roku. Karierę zawodową zaczynał jako kierownik działu sprzedaży w Profile Tyrecenter Robert w Zeebrugge. Później był Dyrektorem ds. Kluczowych Klientów Eurofleet w Pan European Fleets w Bandag.

Po przejęciu firmy Bandag przez Bridgestone Vandamme otrzymał zadanie rozbudowy działu obsługi dużych flot w Europie jako dyrektor ds. rozwoju tego działu (Megafleet Business).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!