Części układu hamulcowego febi do Renault i Volvo Trucks

4 grudnia 2019, 13:13

W ofercie febi znajdują się części zamienne układu hamulcowego do pojazdów ciężarowych. Niedawno gama produktów firmy została poszerzona o referencje dedykowane pojazdom marek Renault i Volvo Trucks.

Tarcze hamulcowe to elementy, od których zależy bezpieczeństwo. Dlatego febi przeprowadza kompleksowe badania materiałów oraz ich struktury, pozwalające
na dobór optymalnego metalu na odlewy. Przekłada się to na wysoką skuteczność hamulców, bezpieczeństwo eksploatacji oraz trwałość.

Również Zespół Schwabentruck, startujący w Europejskich Mistrzostwach Ciężarówek FIA, polega na tarczach hamulcowych febi. Gdyż właśnie w warunkach wyścigów tarcze hamulcowe muszą charakteryzować się najwyższymi osiągami. Tarcze hamulcowe febi są odporne na obciążenia i wykazują wysokie rezerwy osiągów.

Wskazówka

Niezależnie od wskazań na desce rozdzielczej, zalecamy kontrolę stanu i zużycia tarcz oraz okładzin hamulcowych przynajmniej co trzy miesiące. W zależności od warunków eksploatacji kontrola może być konieczna częściej. W każdym przypadku należy przestrzegać interwałów serwisowych zalecanych przez producenta pojazdu lub osi.

Zastosowanie:

  • Renault Trucks Premium nr OE: 50 01 867 799
  • Volvo Trucks FH, FM12, FH16, FM, FM9, FM12, FMX nr OE: 85110494

Więcej informacji technicznych można znaleźć na stronie: partsfinder.bilsteingroup.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!