KH-Kipper przedstawia pojazdy dla elektroenergetyki

10 czerwca 2011, 11:24

Wzorem lat ubiegłych Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej zorganizowało na początku czerwca 2011 w Rosnówku k. Poznania ogólnopolskie spotkanie przedstawicieli transportu spółek dystrybucyjnych i obrotu. Spotkanie poświęcone było wymianie doświadczeń w zakresie eksploatacji pojazdów i samochodowego sprzętu specjalistycznego w energetyce zawodowej.

Jednym z elementów spotkania była wystawa pojazdów użytkowych przystosowanych dla potrzeb współczesnej elektroenergetyki, a także osprzętu stosowanego w ww. pojazdach. Uczestnikom spotkania firma KH-Kipper zaprezentowała dwie aluminiowe skrzynie stałe ZSA z żurawiami hydraulicznymi na podwoziach MB Unimog 4×4 oraz MB Zetros 6×6.

Pojazdy tego typu są stworzone do pracy w trudnych warunkach terenowych. Świetnie sprawdzają się zarówno na leśnych podjazdach, jak i w grząskim terenie takim jak błoto lub piasek. Kabina brygadowa Unimoga oprócz kierowcy może pomieścić nawet 7 osób. Stanowią zatem idealne rozwiązanie przy dojeździe w celu usunięcia awarii linii energetycznych. Hydrauliczny żuraw samochodowy wyposażony jest w kosz. W trakcie jazdy przewożony jest on w aluminiowej skrzyni wyłożonej na podłodze sklejką antypoślizgową.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!