Kontroluj wydatki na naprawy z DKV

17 czerwca 2011, 14:02

DKV Euro Service, operator karty paliwowej, zapewnia swoim klientom usługi pomocy drogowej w 32 krajach Europy. Teraz każdy właściciel DKV Card może ustalić maksymalną kwotę wydatków przeznaczonych na serwis pojazdu i dzięki temu zmniejszyć ryzyko przepłacenia przez kierowcę.

Karta paliwowa już dawno przestała być wyłącznie środkiem płatności za paliwo. DKV oferuje usługę całodobowej pomocy drogowej DKV Truck Service, dostępnej dla klientów DKV. Dla każdej karty można ustawić limit wydatków: Jeśli kwota zostanie przekroczona, właściciel DKV Card  natychmiast otrzymuje informację na ten temat – może zaakceptować lub odrzucić koszt.

Naprawy rozliczane są przy pomocy karty DKV. Nie wymagają przedkładania gotówki, a długi, 21-dniowy termin płatności pozwala firmie przygotować się wcześniej na konieczne wydatki. Na specjalny numer assistance można zadzwonić nie tylko w celu zgłoszenia awarii, ale też zapytać o lokalizację najbliższego warsztatu lub stacji paliw. DKV Truck Service współpracuje z siecią ponad 13 000 punktów serwisowych, które działają w 32 krajach Europy. W Polsce partnerem DKV jest firma Starter Truckservice, która odbiera zgłoszenia pod numerem tel. 61 83 19 919.

Specjalna usługa kontroli wydatków została uruchomiona dla transakcji z terenu Niemiec. W tym kraju obowiązują cenniki podające średni koszt poszczególnych napraw. DKV współpracuje z instytucją TÜV Rheinland, która sprawdza, czy faktury wystawiane za naprawy nie przekraczają stawek z cennika. W takim przypadku klient jest natychmiast informowany.

Więcej informacji na www.dkv-euroservice.pl
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!