Podsumowanie spotkania sieciowego Q Service Truck

, 10 lutego 2020, 12:53

W Folwarku Łochów odbyła się rokroczna uroczystość dla członków międzynarodowej sieci Q-Service Truck. Przedstawiciele warsztatów z Polski, Litwy i Ukrainy, przyjechali do urokliwego pałacu, aby podsumować ostatnie dwanaście miesięcy, przyjąć w swoje struktury nowych członków i zastanowić się nad perspektywami całej branży na rok 2020.

 

Tradycyjnie już w pierwszym kwartale nowego roku właściciele warsztatów zrzeszonych w Q-Service Truck spotykają się na trzydniowym wyjeździe, podczas którego zacieśniają więzi, integrują się w swoim gronie, ale przede wszystkim podsumowują sukcesy i trudności ostatniego roku, jakie dotknęły same serwisy i branżę ciężarową w szerszym kontekście.

Budujące, że w tym roku znów spotykamy się w tak licznym gronie, co oznacza, że sieć rozwija się w dobrym kierunku. Cieszymy się, że w strukturach Q-Service Truck możemy powitać nowych członków, którzy celująco zdali audyt i z pewnością podniosą jakość całej organizacji – mówi Damian Kostro, Dyrektor Sprzedaży Rynku Pojazdów Użytkowych.

Sobota rozpoczęła się porannym panelem, podczas którego Damian Kostro oraz Mariusz Kozubek, Menadżer Regionu, podsumowali rok 2019 w Inter Cars i przedstawili plany spółki na kolejnych 12 miesięcy.

Jako Inter Cars nadal będziemy chcieli kontynuować wartości, od których zaczęło się budowanie całej sieci. Pragniemy dążyć do tego, aby same warsztaty zrzeszone w naszych strukturach przekazywały między sobą wiedzę. W 2020 roku te wartości będziemy nadal pogłębiać, dojdą też do nich kolejne, bardziej biznesowe, skupiające się na bezpośredniej współpracy z naszymi czołowymi dostawcami dla rynku ciężarowego – dodaje Damian Kostro.

Podczas sobotnich paneli podsumowane zostały wszystkie akcje promocyjne organizowane dla klientów Q-Service Truck, uczestnicy spotkania mogli także poznać ofertę Bio Service, ZF Service Czosnów oraz zaznajomić się z planami Ford Trucks odnośnie sieci dealerskiej i serwisowej na 2020 rok. Jeden z paneli poświęcony został również projektowi System AI, rozwiązaniu opartemu na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, pozwalającemu na stworzenie nowoczesnej, przygotowanej według najnowszych wytycznych z Google stron internetowych zintegrowanych z mediami społecznościowymi, takimi jak Facebook.

Współpracujmy ze sobą, bo nasza odmienność jest jednocześnie naszą największą siłą. Każdy z nas jest dobry w czymś innym, a razem możemy robić naprawdę duże rzeczy. Ja jestem otwarty na współpracę, moi kierownicy są gotowi na to, aby pomagać innym członkom naszej sieci. Wspólnie sprawmy, żeby sieć Q-Service Truck była widoczna w całej Polsce – mówi Bolesław Rafałko, właściciel serwisu ALBOR z Wałcza.

Motywacyjne wystąpienie wygłosił Bartosz Ostałowski, ambasador Inter Cars, jedyny na świecie kierowca z licencją FIA prowadzący samochód stopą. Drifter opowiadał o trudnych chwilach w swoim życiu, o wypadku, w którym stracił obie ręce, a także drodze, jaką przeszedł, aby osiągnąć wyznaczone sobie w życiu cele. Bartosz po swojej krótkiej mowie otrzymał owację, zmierzył się z serią pytań prowadzących, a w kuluarach chętnie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami spotkania. Gromkie brawa po swoim wykładzie motywacyjnym zebrała również Dorota Wellman, która z kolei mówiła o tym, aby nie bać się zmian i traktować je w kategoriach szansy i wyzwania, a nie realnego zagrożenia. Znana prezenterka i dziennikarka swój występ spuentowała słowami, że „kto nie ryzykuje, nigdy nie będzie miał szans na sukces”.

Intensywną sobotę zwieńczyła uroczysta kolacja, w której udział wzięli m.in. Prezes Zarządu Inter Cars, Maciej Oleksowicz, Wiceprezes Zarządu, Krzysztof Soszyński oraz Prezes Zarządu Q-Service Truck, Sławomir Rybarczyk.

Zawsze traktujemy Was, nasze sieciowe serwisy, jako najważniejszych partnerów. To Wy jesteście najbliżej klientów, potraficie rozwiązywać ich problemy i najlepiej zdajecie sobie sprawę z tego, jakie są ich potrzeby. Dlatego też bardzo zależy nam na tym, aby projekt Q-Service Truck rozwijał się w najbliższych latach równie intensywnie i żebyście rośli w nim razem z nami – mówił Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars.

Jednym z najważniejszych punktów wieczornej gali było uroczyste przyjęcie w poczet sieci jej nowych członków. Z Polski do projektu dołączyły cztery nowe serwisy: Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe BESPOL Sp. z o.o., Firma Handlowo-Usługowa Zdzisława Kłos, Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe MICAR Michał Wojtczak oraz Auto „Fiko” Spółka z o.o. W Łochowie oficjalnie w jej struktury dołączyły również dwa serwisy z Litwy: UAB „Salociai Ir Partneriai” (Ltd.) i UAB „Martonas“ (Ltd.) oraz pięć z Ukrainy. Nowymi warsztatami w rodzinie Q-Service Truck zza naszej wschodniej granicy zostały: Renamax LLC, Premium Trucks Lutsk Ltd LLC, Komplekt Service LLC, Valois LLC i Helius Ltd LLC.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!