Raben Logistics Germany inwestuje w oddział w Wuppertalu

22 czerwca 2011, 14:50

Firma Raben Logistics Germany otworzyła nowy magazyn oraz biuro mieszczące się w Wuppertalu. Dzięki temu możliwości magazynowe firmy powiększyły się o 35 proc.

– „Aktualnie mamy w tym mieście do dyspozycji 4,290 m2 nowoczesnej i wydajnej powierzchni magazynowej typu cross-dock. Nowy magazyn oznacza nie tylko lepszą jakość usług, ale także optymalizację procesów. Inwestycja w Wuppertalu wyniosła 5,1 miliona euro” – mówi Wilfried Reiners, Dyrektor Zarządzający Raben Logistics Germany.

Raben Logistics Germany dysponuje teraz 53 rampami (zamiast 27). System monitoringu, składający się z 72 kamer, może śledzić całą drogę każdej przesyłki. Przy jego pomocy procesy mogą być dokumentowane, analizowane i modyfikowane.

– „W Raben Logistics Germany inwestujemy nie tylko w magazyny i biura, ale także w rozwiązania informatyczne – wdrażamy Management Information System oraz CRM. Rozwijamy także nasz wachlarz usług – obecnie poszerzyliśmy ofertę o transport morski i powietrzny. Oczywiście nie zapominamy, że nasi Pracownicy są kluczem do sukcesu firmy, więc wciąż oferujemy im szkolenia i możliwości rozwoju” – dodaje Wilfried Reiners.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!