Kapsch Telematic Services wypełni wszystkie zobowiązania

7 lipca 2011, 7:25

Firma Kapsch Telematic Services poinformowała, że zamierza wypełnić wszystkie zobowiązania wynikające z wdrożenia i administrowania systemem viaTOLL.

W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami o rzekomym braku porozumienia między firmą Kapsch Telematic Services, wykonawcą i administratorem systemu viaTOLL, a Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w kwestii realizacji zobowiązań kontraktowych, wykonawca poinformował, że KTS niezmiennie deklaruje wolę ich wypełnienia.Podkreśla, że zobowiązuje się również do niezwłocznej zapłaty kar oraz uregulowania strat Skarbu Państwa z tytułu utraconych przychodów, po ich pełnym oszacowaniu.


Firma pozostaje w stałym kontakcie z przedstawicielami GDDKiA. Jednocześnie podkresla, że między przedstawicielami Spółki a urzędnikami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad nie ma i nie było żadnych rozbieżności, jeśli chodzi o realizację zobowiązań Kapsch Telematic Services wynikających z Umowy.


Dotychczasową współpracę i pomoc ze strony GDDKiA w realizacji projektu w tak krótkim czasie firma Kapsch telematic Services ocenia bardzo wysoko.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!