“Gunfighter” nagrodzony na zlocie Master Truck

21 lipca 2011, 20:34

Czerwona Scania serii R, pomalowana w westernowym stylu została nagrodzona główną nagrodą zlotu Master Truck 2011. Zwycięska ciężarówka należy do Miki Auvinena z Finlandii i zadebiutowała zwycięstwem na zlocie Nordic Trophy 2010 w Szwecji.

„Gunfighter” to nie jedyna Scania, która zwracała uwagę podczas tegorocznego Zlotu. Do ciekawych ciężarówek zaprezentowanych na imprezie można zaliczyć czteroosiowy ciągnik siodłowy, ozdobiony zespołem ZZ Top i neonami Las Vegas. Wyróżnia go również wyposażenie w hak załadowczy i żuraw.

Innym ciekawym pojazdem szwedzkiej marki było ciemnoniebieskie podwozie z kabiną z orłami i systemem Cameleon firmy Joab. Dzięki żurawiowi i zestawowi wymiennych nadwozi, mógł pracować jako dźwig, podnośnik lub ciągnik siodłowy.

Ciekawym kontrastem były Scania R730 w barwach firmy PTZ Stefan Dunerowicz oraz zachowana w świetnym stanie zabytkowa Scania 143 M z firmy Pol-Mack. Nie zabrakło również egzemplarza z limotowanej serii „Black Amber”, stuningowanej przez „Svempę” Bergendahla. 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!