Nagroda Shingo Medallion dla Leyland Trucks

17 sierpnia 2011, 11:01

Firma Leyland Trucks, producent pojazdów DAF LF, została nagrodzona brązowym Medalem Shingo. Magazyn BusinessWeek przyznał tę nagrodę za „doskonałość procesu produkcji”.

– „Nagroda Shingo jest uznawana za najwyższe wyróżnienie za organizację doskonałej produkcji. Laur ten odzwierciedla poświęcenie i zaangażowanie pracowników Leyland Trucks, którzy produkują najwyższej jakości samochody ciężarowe DAF przeznaczone na rynek globalny.” – powiedziała dyrektor zarządzająca Leyland Trucks, Andrea Thompson.

Leyland Trucks otrzyma nagrodę podczas 24. Rozdania Nagród Shingo odbywającego się na corocznej Międzynarodowej Konferencji Nagrody Shingo w Atlancie w maju 2012 r.

Nagrodę Shingo ustanowiono w 1988 r. w celu wyróżnienia producentów za tworzenie kultury ciągłego doskonalenia poprzez motywację pracownika i skuteczne przywództwo. Nagroda jest przyznawana przez Szkołę Biznesu im. M. Jona Huntsmana przy Uniwersytecie Stanowym w Utah i nosi imię japońskiego inżyniera, dra Shigeo Shingo, który wyróżnił się jako jeden z wiodących światowych ekspertów w doskonaleniu procesów produkcyjnych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!