Udany weekend dla ekipy Renault Trucks-MKR Technology

13 września 2011, 16:41

Trzy miejsca na podium i potrójne równoległe zwycięstwo – zespół Renault Trucks-MKR Technology podczas wyścigów w Czechach sprawił swoim fanom wielką radość. Już w pierwszym wyścigu Adam Lacko odniósł pierwsze w swojej karierze zwycięstwo w Mistrzostwach Pojazdów Ciężarowych. W niedzielę pozostali koledzy z zespołu dojechali równolegle we trzech, zajmując pierwsze miejsce na najwyższym stopniu podium.

Adam Lacko, swoim pierwszym zwycięstwem w Moście, w jego rodzimym kraju, zapoczątkował falę sukcesów MKR Technology. W niedzielę w pierwszym wyścigu trzy pojazdy Renault Trucks zajęły pierwsze miejsce.
    

Na trybunach zasiedli klienci z Czech, Polski, Litwy i Niemiec, którzy przybyli na zaproszenie Renault Trucks kibicować ekipie Renault Trucks MKR-Technology. W 4 wyścigach pojazd z limitowanej edycji Renault Premium Racing przejął rolę samochodu bezpieczeństwa, a wokół toru i namiotu ustawiono całą gamę Renault Trucks. Kolejny etap już niebawem w Belgii 17 i 18 września.

Zdobyte punkty przybliżyły zespół Renault MKR Technology do tytułu mistrza w klasyfikacji zespołowej. Do końca sezonu pozostały jeszcze 3 etapy w ramach tegorocznych mistrzostw. Zespół od lidera dzielą zaledwie 32 punkty.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!