Nowy Dyrektor Generalny Iveco Poland

26 września 2011, 10:18

Massimiliano Perri po siedmiu latach powraca do Polski i obejmuje stanowisko Dyrektora Generalnego Iveco Poland. Perri, który ma kilkanaście lat doświadczenia w koncernie Iveco, będzie odpowiedzialny za całokształt operacji firmy.

Massimiliano Perri jest związany z Iveco od początku swojej kariery zawodowej tj. od 1998 r., kiedy to rozpoczął pracę dla firmy Astra, przejętej przez Iveco w 1987 r., specjalizującej się w produkcji ciężkich wywrotek i samochodów specjalnych.

W latach 2001-2003 był odpowiedzialny w Iveco France za logistykę części zamiennych. Między 2003 a 2004 kierował Działem Customer Service (serwis i części zamienne) w Iveco Poland. Po powrocie do Włoch  odpowiadał za zakupy części zamiennych dla europejskich fabryk Iveco. Od 2007 r. kierował zaś Działem Customer Service w australijskiej filii Iveco. Od początku 2010 r., był odpowiedzialny za Działy Customer Service na 30 rynkach Europy Centralnej i Wschodniej, w tym w Polsce, oraz na rynkach Dalekiego Wschodu.

– „Z radością zaakceptowałem propozycję kierowania polskim przedstawicielstwem Iveco. Ani rynek, ani polskie realia nie są mi obce, bo już tu pracowałem i miałem stały kontakt z zespołem Iveco Poland nadzorując rynek polski w zakresie działań serwisowych. Jestem pewien, że wspólnie jesteśmy w stanie umocnić pozycję Iveco, zwłaszcza w segmencie pojazdów ciężkich” – powiedział nowy Dyrektor Generalny Iveco Poland.

Massimiliano Perri jest absolwentem Wydziału Inżynierii Uniwersytetu Rzymskiego. Jak wielu Włochów jest miłośnikiem piłki nożnej i fanem sportów samochodowych. Lubi uprawiać sport na świeżym powietrzu i gra w golfa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!