Przygotowanie do zimy z produktami winkler

20 października 2011, 14:28

Aby transport przebiegał sprawnie także jesienią i zimą, warto zawczasu przygotować park samochodowy do zimy, by uniknąć niepotrzebnych przestojów. Firma winkler oferuje produkty zimowe, które pomogą w przygotowaniu się do nadchodzącej zimy: od akumulatorów, przez łańcuchy śniegowe, po płyn do spryskiwaczy.

Akumulatory i urządzenia wspomagające rozruch

Przy niskich temperaturach ważny jest sprawny akumulator. Wszystkie typy akumulatorów winkler od pojemności 88 Ah są oferowane w wersjach Heavy Duty lub Super Heavy Duty. Akumulatory są objęte 24-miesięczną gwarancją na wady materiałowe i produkcyjne. Dostępny jest także akumulator nowej generacji o pojemności 230 Ah, przeznaczony specjalnie do autobusów. Do profesjonalnego ładowania akumulatorów i wspomagania rozruchu przewidziano asortyment testerów akumulatorów, urządzeń wspomagających rozruch oraz akumulatorów rozruchowych.

Łańcuchy śniegowe do każdego zastosowania

Łańcuchy śniegowe powinny być na wyposażeniu każdego pojazdu użytkowego w okresie zimowym. Jest to szczególnie ważne w Austrii, gdzie specyfikę łańcuchów szczegółowo określają przepisy. W asortymencie firmy winkler znajdują się łańcuchy do każdego zastosowania: od obracanego, czworokątnego łańcucha zamykającego do lekkich i ciężkich pojazdów ciężarowych, aż po komfortowy łańcuch strzemiączkowy, zapewniający najlepszą trakcję, trwałość i boczne prowadzenie.

Dobrze być widzianym

Poruszanie się bez sprawnie działającego oświetlenia to narażanie na niebezpieczeństwo zarówno siebie, jak i innych uczestników ruchu. winkler oferuje zapasowe żarówki oraz światła tylne do pojazdów marek Mercedes-Benz, MAN, Iveco, Renault i Scania. Dostępne są także światła LED do jazdy dziennej, reflektory robocze oraz reflektory świateł drogowych.

Płyn do chłodnic i płyn do spryskiwaczy

Dobry płyn chłodniczy zapewnia optymalną ochronę całego układu: minimalizuje powstawanie osadów wapnia, ognisk korozji i pienienie.

Wycieraczki i spryskiwacze szyb są niezbędne zimą. Niezamarzający płyn do spryskiwaczy Chemasol w postaci koncentratu gwarantuje ochronę przed zamarzaniem do -60°C. Nie niszczy lakieru i szyb z poliwęglanu.

Firma winkler przygotowała na początek października ofertę związaną z przystosowaniem pojazdu i kierowcy do zimy. Przy użyciu prospektu, dostępnego na stronie www.winkler.de, można szybko wybrać potrzebne artykuły sezonowe i zamówić je w oddziałach firmy.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!