Dwa nowe katalogi do pojazdów użytkowych Mercedes-Benz

28 października 2011, 14:25

febi bilstein wprowadza na rynek nowe oraz sprawdzone części zamiennyme do pojazdów użytkowych Mercedes-Benz, które prezentuje w dwóch zaktualizowanych katalogach typów pojazdów.

Uzupełniony o 140 nowych produktów katalog oferuje teraz ponad 900 części zamiennych do samochodów serii Actros i Axor. Nowa w programie jest na przykład zmieniona wersja elektromagnetycznego napędu wentylatora pojazdów Actros z numerem febi 27843, który w tej wersji jest dostarczany przez febi w jakości pierwotnego wyposażenia, łącznie z instrukcją montażu, ułatwiającą pracę. Asortyment został również uzupełniony o wsporniki resoru pojazdu 30336 i 31085, które są produkowane w fabryce firmy febi w Ennepetal w Niemczech.

Natomiast katalog LK-Atego oferuje aż 230 nowych produktów i łącznie ponad 1.000 części zamiennych. Jako nowości można wymienić między innymi wałki rozpieraka 34357 i 34358 do tej serii Mercedesa. Ponadto  do portfolio włączono regulator prądnicy, automatyczne dźwignie wałka rozpieraka , wkłady osuszacza powietrza z separatorem oleju lub bez separatora oraz pompy wtryskowe paliwa – nie tylko do Atego. 

Dzięki przejrzystej prezentacji według grup artykułów i modeli można szybko znaleźć części. Zainteresowane warsztaty mogą zamówić katalogi Mercedes-Benz LK-Atego o numerze 90205 i Actros Axor o numerze 90335 bezpośrednio w dziale zamówień katalogów.  

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!