500 kg piechotą nie chodzi

2 stycznia 2012, 12:22

Firma Alupart wprowadza do oferty kute aluminiowe felgi Speedline Truck – najnowszy projekt firmy Ronal. Wraz z lekkimi podporami ALU-LEG i szybko składanymi plandekami Netcap pozwalają na osiągnięcie lekkiej i praktycznej naczepy.

Speedline Truck charakteryzują się niższą masą własną, większa wytrzymałością i odpornością na korozję. Felgi dostępne są w rozmiarach 22.5×9.00 i 22.5×11.75, ET=0 oraz ET=120 (rodzaj wykończenia: diamentowe i lustrzane polerowane). Wszystkie felgi posiadają  5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

W jeszcze większym obniżeniu masy mogą pomóc podpory ALU-LEG, wykonane z wysokowytrzymałego stopu aluminium: ważą 43 kg. W połączeniu z kompletem kutych aluminiowych felg, przy zastosowaniu osi naczepy MB Airmaster pomagają w „odchudzeniu” zestawu nawet o 500 kg.

Funkcjonalność naczep poprawia system szybko składanych plandek Netcap. Aluminiowa konstrukcja i szyny wzdłuż naczepy lub zabudowy pozwalają na złożenie i rozłożenie plandeki w kilkadziesiąt sekund, dając nieograniczony dostęp do powierzchni załadunkowej, co jest to ważne przy transporcie długich oraz specjalistycznych ładunków.

Więcej informacji na stronie www.kutealufelgi.pl

Firma Alupart zajmuję się dystrybucją nowoczesnych technologii obniżających masę całkowitą ciągników siodłowych i naczep. Jej siedziba mieści się w województwie wielkopolskim.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!