Fiege rozwija się na Ukrainie

3 stycznia 2012, 15:46

Grupa Fiege kontynuuje dynamiczny rozwój oddziału na Ukrainie: Rozpoczyna współpracę z firmą JVC KENWOOD, a nowym Dyrektorem Zarządzającym Fiege na Ukrainie został Wojciech Wójcik.

W ramach kontraktu w magazynie zlokalizowanym na terenie Borispolu, realizowane będą usługi z zakresu magazynowania, co-packingu i dystrybucji. Usługa dotyczyć będzie obsługi produktów JVC KENWOOD w całej Ukrainie.

– „Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że rozpoczęliśmy współpracę z liderem w dziedzinie elektroniki na Ukrainie – firmą JVC KENWOOD. Podpisanie tego kontraktu w znaczący sposób umacnia pozycję Fiege na rynku oraz dowodzi wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.” – mówi Wojciech Wójcik, nowy Dyrektor Zarządzający Fiege na Ukrainie – „Światowa renoma produktów marki JVC Kenwood, wymaga zastosowania zaawansowanych rozwiązań logistycznych na najwyższym poziomie. Wierzymy, że dzięki naszej współpracy marka JVC KENWOOD umocni swoją pozycję lidera na Ukrainie, z każdym rokiem zdobywając coraz więcej zadowolonych klientów” – dodaje Wójcik.

Wojciech Wójcik dołączył do zespołu Fiege jako Dyrektor Zarządzający Ukrainy w listopadzie 2011 roku. Przez 20 lat pracy zawodowej zdobywał swoje doświadczenie prowadząc z sukcesem projekty z zakresu logistyki na terenie Polski oraz Europy Wschodniej.

Oddział, zlokalizowany niedaleko Kijowa – w Borispolu, został otwarty w 2006 roku. Fiege Ukraina obsługuje klientów z różnorodnych branż dostarczając im zaawansowane rozwiązania z zakresu łańcucha dostaw. Od 2010 roku, Dyrektorem Generalnym Fiege w Polsce i na Ukrainie jest Piotr Kohmann.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!