Zdaniem czytelników: viaTOLL nie działa

12 stycznia 2012, 11:21

W ostatnim czasie pytaliśmy o działanie systemu viaTOLL. Dużo mówi się o jego zawodności, podobnie większość z Państwa uważa, że system zawodzi na całej linii i błędów doszukiwać się można zarówno w samym technicznym rozwiązaniu jak i w przepisach regulujących sposób naliczania opłat.

Z przeprowadzonej ankiety wynika, że aż 57% osób, które wzięło udział w badaniu twierdzi, że system nie działa poprawnie, bo zarówno wprowadzone przepisy jak i wykonanie nie zostały należycie zrealizowane. Kolejne 20 procent respondentów oceniło system negatywnie, przy czym połowa z nich podała jako przyczynę błędy w stanowieniu prawa, a druga połowa wykonanie samego systemu poboru opłat od strony technicznej.

Nie wszyscy jednak podzielają to zdanie. Warto zwrócić uwagę, ze 15% osób nie zauważyło nieprawidłowości w działaniu viaTOLL i nie ma zastrzeżeń do jego funkcjonowania, a 8 procent zauważyło pewne błędy ale ogólnie dobrze ocenia taki sposób naliczania opłat.

 


 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

10.12.1.*, 14 stycznia 2012, 11:46 0 0

Te 8 i 15% to pewnie przewodnicy z podlasia i mazur, bo tam nie ma na czym naliczać opłat :)

Odpowiedz

81.15.138.*, 6 marca 2012, 20:50 0 0

ale POCO ????

Odpowiedz