Z Polski do Europy

13 stycznia 2012, 13:26

Agata Wydmańska, dotychczasowo pełniąca funkcję Public Relations Managera w Fiege Sp. z o.o., będzie teraz odpowiedzialna za marketing i komunikację w regionie Wschodniej Europy, obejmującym Polskę, Czechy, Słowację, Ukrainę, Węgry i Austrię, w strukturze Fiege.

Do zadań Agaty Wydmańskiej w regionie będzie należało m.in. opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji, koordynacja działań marketingowych oraz kształtowanie i wzmacnianie wizerunku Fiege. Wydmańska jest kolejną osobą z polskiego oddziału Fiege, która zasiliła struktury regionalne grupy.

Agata Wydmańska pracuje w Fiege od sierpnia 2010 roku. Swoją drogę zawodową rozpoczynała jako Account Executive Assistant w Schulz PR, następnie przez 2 lata pełniła funkcję Public Relations Managera w Multimedia Vision. Od roku 2006 pracowała jako Public Relations Manager w Wyższej Szkole Biznesu – National University w Nowym Sączu.

Agata Wydmańska jest absolwentką Wyższej Szkoły Biznesu – National University w Nowym Sączu oraz  wydziału Nauk Politycznych Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku. Ukończyła także podyplomowe studia public relations. Jej pasją jest czytanie książek, podróże oraz siatkówka.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!