Platinum Ultor CG-4 15W-40 w nowym opakowaniu

30 stycznia 2012, 12:49

W nowoczesnych samochodach użytkowych występują silniki z misą olejową o pojemności od 5 do 10 litrów. Konkretne potrzeby takich pojazdów skłoniły firmę Orlen Oil do wprowadzenia nowych dziesięciolitrowych opakowań, w których oferowany jest olej silnikowy Platinum Ultor CG–4 15W–40.

Orlen Oil Platinum Ultor CG-4 15W-40Dostępne na rynku oleje silnikowe sprzedawane są zazwyczaj w opakowaniach pięcio- lub dwudziestolitrowych, co  wpływa na dylematy klientów zmuszonych do zakupu produktów nie do końca spełniających ich potrzeby. Nowe, dziesięciolitrowe opakowania pozwoliły firmie Orlen Oil dostosować olej Platinum Ultor CG-4 15W–40 zarówno do jakościowych, jak i ilościowych potrzeb klientów. Do tej pory kierowcy kupowali dwa oleje w opakowaniach pięciolitrowych, które nabywali w nieco wyższej cenie bądź też decydowali się na zakup jednego dwudziestolitrowego opakowania, które choć tańsze, przewyższało ich potrzeby. – mówi Sebastian Żywczyk, Kierownik Działu Motoryzacji Orlen Oil.

Platinum Ultor CG-4 15W-40 jest mineralnym, wielosezonowym olejem silnikowym typu Super High Performance Diesel Oil (SHPDO) przeznaczonym do mocno wysilonych silników wysokoprężnych. Olej posiada rekomendację takich producentów samochodów jak: Mercedes Benz, MAN, Volvo, Renault, TEDOM.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!