Wyzwanie dla oszczędnych już w marcu

20 lutego 2012, 11:25

W 2011 roku Volvo zapoczątkowało międzynarodowy konkurs the Drivers’ Fuel Challenge, w którym zawodowi kierowcy samochodów ciężarowych rywalizują ze sobą w ekonomicznej jeździe. Już w marcu rozpoczną się lokalne rundy kolejnej edycji tego konkursu, odbędą się także w Polsce! Zwycięzca finału na poziomie Regionu Europy Centralno-Wschodniej zostanie właścicielem nowego Volvo C30.

Volvo C30, jedna z nagród w konkursie the Drivers’ Fuel ChallengeNa paliwo przypada znaczna część ogólnych kosztów firmy transportowej, a na jego zużycie duży wpływ mają kierowcy. By to podkreślić, Volvo Trucks, Region Europy Centralno-Wschodniej – organizator The Drivers’ Fuel Challenge 2012 – chce zainteresować konkursem jak najwięcej kierowców i firm transportowych.

W konkursie może wziąć udział każdy kierowca zawodowy, niezależnie od marki samochodu ciężarowego, jakim jeździ na co dzień. Od marca do września 2012 r., we wszystkich krajach Regionu Europy Centralno-Wschodniej Volvo Trucks, będą odbywały się lokalne rundy kwalifikacyjne, kończące się krajowym finałem konkursu. Uczestnik, który osiągnie najlepszy wynik w finale krajowym, będzie reprezentował dany kraj w finale na poziomie Regionu Europy Centralno-Wschodniej, w Czechach, w połowie października 2012 roku.

Razem z kierowcami, do Czech zostaną zaproszeni ich pracodawcy, właściciele firm transportowych. Każda firma, której reprezentant zajmie jedno z pierwszych trzech miejsc w finale na poziomie Regionu Europy Centralno-Wschodniej, zostanie nagrodzona bonami premiowymi Volvo o wartości do 10 000 euro.

Więcej informacji dotyczących konkursu, w tym regulamin i program lokalnych eliminacji, można znaleźć na stronie: www.volvotrucks.pl/fuelchallenge.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!