Marcowe e-wydanie Wiadomości IC

, 21 marca 2012, 18:24

Inter Cars SA wydał już najnowsze, marcowe wydanie Wiadomości IC. Publikacja zawiera aktualne informacje z rynku warsztatowego, nowości z oferty spółki, a także porady dla mechaników i osób prowadzących serwisy samochodowe. W marcowym numerze znalazły się też dwie nowe kolumny z poradami prawnymi i finansowymi.

Wiadomości IC są teraz dostępne również w postaci elektronicznej. E-wydanie Wiadomości IC jest komputerowym odpowiednikiem tradycyjnych publikacji, wzbogaconym o treści multimedialne, jak filmy i animacje, zawierające aktywne odnośniki do konkretnych stron www.

Tradycjonaliści, którzy od przeglądania prasy na monitorze komputera wolą papierowe wydanie, nadal mogą korzystać z wersji drukowanej, przysyłanej na adres firmy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Egzemplarz można również otrzymać w filii Inter Cars SA na terenie kraju.

Dla czytelników przygotowano również konkursy „Sokole oko” i „Wrzuć na luz”, w których można wygrać takie nagrody, jak iPody, odtwarzacze MP5, ekspresy do kawy i praktyczne kurtki typu softshell.

Marcowe wydanie zawiera również materiał dotyczący promocji Gala Mistrzów Warsztatu, w której do wgrania jest aż 12 Fordów Fiesta. Artykuł zawiera informacje na temat tego wydarzenia, a czytelnicy e-wydania będą mogli przenieść się na strony internetowe imprezy po kliknięciu w hiperłącza.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!