DLKPro – klucze do pobierania danych od VDO

22 marca 2012, 10:15

DLKPro, tak nazywa się nowa rodzina kluczy VDO do pobierania danych z tachografów cyfrowych. W ofercie firmy Drabpol zastąpi ona dotychczasową serię kluczy opartą o Downloadkey II.

DLKPro - klucz do pobierania danych z tachografów cyfrowychNajbardziej charakterystyczną zmianą jest 2,2” dotykowy, kolorowy wyświetlacz, który w zależności od rodzaju klucza pozwala na zobrazowanie pobranych danych, analizę naruszeń, analizę czasu pracy czy też przypominanie o konieczności pobrania danych.

Dodatkowo informuje on o statusie pobrań, naładowaniu baterii czy też o wolnej pamięci, która wynosi 2GB i pozwala na ok 6000 pobrań danych. Klucz DLKPro TIS Compact AETR posiada teraz bardziej intuicyjne i rozbudowane oprogramowanie, które bez konieczności instalacji na komputerze wizualizuje pobrane dane pod kątem czasu pracy jak i naruszeń.

Drugą największa zmianą w kluczach z rodziny DLKPro jest wbudowany w klucz czytnik kart kierowcy. Dzięki temu rozwiązaniu, za pomocą jednego urządzenia wielkości telefonu komórkowego można pobierać dane nie tylko z pamięci masowej tachografów ale też z karty kierowcy. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!