35 Keraxów zrobi porządek w ekstremalnych chłodach

26 marca 2012, 10:52

35 egzemplarzy Renault Kerax z pakietem „Extreme Cold” zasili flotę rosyjskiej firmy Rosdorstroyha, odpowiedzialnej za porządkowanie i naprawę dróg w rejonie Petersburga i okolic. W rejonie, który słynie z oblodzonych dróg, ciężkich warunków pogodowych i srogich mrozów, pojazdy będą wykorzystywane do porządkowania i naprawy dróg.

Renault Kerax dla firmy Rosdorstroyha34-tonowe Keraxy z 380-konnymi silnikami DXi11 będą mogły bezproblemowo pracować w zimowych warunkach dzięki pakietowi „Extreme Cold”. W jego skład wchodzi m.in. system wstępnego podgrzewania oleju silnikowego w czasie, gdy pojazd jest w stanie spoczynku, co ułatwia jego późniejsze uruchomienie jednostki napędowej. Uzupełniają go płyny, które nie zamarzają nawet przy temperaturze -40 stopni Celsjusza, podgrzewacz Renault Kerax dla firmy Rosdorstroyhapaliwa oraz system podgrzewania kabiny. Pojazdy posiadają również urządzenia do kruszenia lodu z jezdni oraz wyposażenie typowe dla pługów śnieżnych.

Renault Trucks Vostok dostarczy podwozia do Rosdorstroy jesienią 2012 r. Obecnie firma ta dysponuje stu pojazdami ciężarowymi, z czego 1/3 stanowią Keraxy.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!