DiaGnoSys – narzędzie diagnostyczne dla pojazdów budowlanych i rolniczych

2 kwietnia 2012, 13:24

Carraro DriveTech oraz TEXA zawarli umowę handlową, której przedmiotem jest wielomarkowe urządzenie diagnostyczne. W efekcie współpracy ośrodków badawczych obu firm powstał Carraro „DiaGnoSys” – urządzenie do diagnostyki pojazdów rolniczych i budowlanych najbardziej popularnych marek.

DiaGnoSys - urządzenie diagnostyczne Carraro i Texa"DiaGnoSys", po podłączeniu do gniazda diagnostycznego, odczytuje wszelkie błędy wywołane nieprawidłowym działaniem podzespołów elektronicznych i proponuje rozwiązanie; jest również zdolny przeprowadzać wszystkie regulacje, począwszy od resetu kontrolek po kalibrację różnych systemów sterowanych elektronicznie i wielu innych funkcji uzależnionych od sterowników. Połączenie bezprzewodowe bluetooth pozwala wykonywać również testy dynamiczne, będące rodzajem zdalnej diagnostyki bliskiego zasięgu.

Zgodnie z warunkami umowy, Carraro DriveTech będzie oferować produkt w ramach swojej sieci dealerów na całym świecie.

"Umowa z Carraro DriveTech jest źródłem wielkiej satysfakcji. Fakt, że światowy lider w swojej branży ocenił TEXA za najlepszego partnera w strategicznym i bardzo delikatnym segmencie jakim jest obsługa klienta, jest uznaniem dla naszej technologii i jakości” – powiedział Bruno Vianello, Prezes i założyciel TEXA

Urządzenie Carraro DiaGnoSys"Dzisiaj, nie wystarczy już dostarczać produkt swoim klientom, trzeba zaoferować również wysoką wartość dodaną." – skomentował Enrico Carraro, Wiceprezes Grupy Carraro. "Stąd wynika potrzeba poszerzenia swoich umiejętności, również poprzez strategiczne umowy partnerskie z ekspertami z równoległych dziedzin, takich jak TEXA. Elektronika stała się teraz integralną częścią oferty Carraro i umożliwi naszym klientom dostęp do rozwiniętego  narzędzia diagnostycznego, co oznacza wyjście poza sam produkt i stanowi wyróżnienie na tle konkurencji" – dodał.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!