DAF XF105 w wersji Exclusive Edition

17 kwietnia 2012, 14:44

DAF wprowadza model XF105 w wersji Exclusive Edition. Flagowy model w specjalnej edycji jest dostępny wyłącznie z niebieską kabiną Super Space Cab i dodatkowym wyposażeniem.

DAF XF105 Exclusive EditionPierwsze wrażenie

XF105 Exclusive Edition ozdabiają efektowne białe paski i nadwozie w kolorze niebieskim (w tym spojler górny, zakabinowe oraz kurtyny międzyosiowe i obudowy lusterek). Dwa chromowane klaksony pneumatyczne i efektowne aluminiowe felgi Alcoa uzupełniają efekt na zewnątrz.

Komfort w kabinie

Kabina Super Space Cab zapewnia kierowcy optymalną przestrzeń mieszkalną, miejsce pracy i przestrzeń ładunkową. W XF105 Exclusive Edition znajdziemy również skórzane pokrycie kierownicy, wygodne fotele nowej generacji i aluminiopodobne wykończenie deski rozdzielczej. Pod leżanką ukryta jest wysuwana lodówka o pojemności 42 l. Nie zabrakło automatycznie sterowanej klimatyzacji, systemów komfortu i bezpieczeństwa, jak układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu, układ kontroli stabilności pojazdu, system kamer i blokada DAF Night Lock, która chroni przed włamaniem. Całości dopełniają reflektory ksenonowe, system audio z sześcioma głośnikami i zestaw głośnomówiący.

Moc i ekologia

DAF XF105 Exclusive Edition jest napędzany silnikiem PACCAR MX o pojemności 12,9 l i mocy 460 KM, współpracuje ze zautomatyzowaną dwunastobiegową skrzynią biegów AS-Tronic. Spełnia wymogi norm emisji Euro 5 i EEV. Dostępne są zbiorniki paliwa o pojemności 850 i 430 l oraz 75-litrowy zbiornik płynu AdBlue.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!