Dalszy wzrost i nowi klienci Fiege

18 kwietnia 2012, 9:47

Fiege Sp. z o.o. osiągnęła w 2011 roku wzrost wartości, pomimo sytuacji gospodarczej i kryzysu na rynkach finansowych w Europe. Spółka zanotowała ponad 16-procentowy wzrost obrotów, co zawdzięcza m.in. rozpoczęciu współpracy z firmami z branży kosmetycznej, alkoholowej i farmaceutycznej.

– „Dynamika, z jaką rozwija się Fiege Sp. z o.o. jest wynikiem konsekwentnie realizowanej przez naszą firmę strategii biznesowej. Wyniki finansowe osiągnięte w 2011 roku wyraźnie potwierdzają, że koncentrowanie się na utrzymaniu wysokiego poziomu usług, rozszerzaniu oferty usług dodanych i spełnianiu najwyższych wymagań naszych Klientów jest dobrym kierunkiem rozwoju. Jesteśmy dumni, że kolejni Klienci docenili jakość naszych usług, zaufali nam i powierzyli świadczenie usług logistycznych. Rok 2011 był bardzo dobrym rokiem, a kolejny zapowiada się równie obiecująco. Jest to ważny rok dla firmy, która w 2012 roku obchodzi 15 lecie działalności na polskim rynku.” – powiedział Piotr Kohmann, Dyrektor Generalny Fiege Sp. z o.o.

Klienci wymagają od operatorów logistycznych realizacji usług w oparciu o elastyczne, efektywne i optymalne rozwiązania. Fiege wychodzi naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom aktualnych i potencjalnych klientów. Taką postawę doceniają dotychczasowi klienci Fiege, którzy przedłużają kontrakty z firmą, a także nowi klienci z branży kosmetycznej, alkoholowej i farmaceutycznej. To wszystko składa się na dobre wyniki Fiege, notowane systematycznie w ostatnich latach działaności tej spółki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!