Usługi Renault Trucks dla płynności finansowej firm transportowych

28 maja 2012, 11:03

Niezaplanowane wydatki i przestoje pojazdów – to dwa istotne czynniki, które mogą poważnie zagrozić płynności finansowej firm transportowych. Mając to na uwadze, Renault Trucks przygotowało dla swoich klientów dwie usługi, dzięki którym mogą nie myśleć o takich problemach.

Naprawa pojazdu na drodzeExpandys to umowa zniesienia ryzyka technicznego, uwzględniająca założenia klientów: roczny przebieg pojazdu, czas na jaki chcą ją zawierać oraz wybrany przez nich pakiet usług.  Umowa ta obejmuje wszystkie pojazdy z gamy Renault Trucks i działa na terenie całej Europy w ponad 1150 punktach sieci. W przypadku awarii, Klienci Expandysa mogą liczyć na pokrycie kosztów zakupu części zamiennych, robocizny, przyjazdu ekipy interwencyjnej oraz holowania do najbliższego serwisu Renault Trucks. Ponadto umowa obejmuje nieograniczoną ilość napraw.

Serwis Renault TrucksDruga usługa to GO24, kierowana do tych, dla których czas ma szczególne znaczenie. GO24 to przede wszystkim gwarancja szybkiej obsługi. W przypadku awarii powodującej unieruchomienie pojazdu, ekipa interwencyjna Renault Trucks usunie ją w czasie nie przekraczającym 12 godzin (licząc od momentu zgłoszenia do platformy Renault Trucks 24/7).

Jeżeli powyższy warunek nie zostanie spełniony, w ramach rekompensaty przedstawiciel Renault Trucks zobowiązany jest dostarczyć klientowi bony towarowe do wykorzystania u swojego Dealera Renault Trucks. Bony o wartości 200€ przyznawane są za każdą dobę, licząc od trzynastej godziny unieruchomienia pojazdu. Maksymalna wysokość odszkodowania nie może przekroczyć 800€. 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!