Renault Trucks wysoko w Misano

28 maja 2012, 12:50

Zespół MKR-Technology Renault Trucks w każdym z czerech wyścigów na włoskim torze w Misano zajmował miejsce na podium. Markus Oestreich przesunął się w klasyfikacji generalnej mistrzostw o jedną pozycję w górę, a MKR-Technology wzmocniła pozycję lidera w klasyfikacji drużynowej.

Markus Oestreich i Adam Lacko obronili trzecią i czwartą pozycję w rankingach, a Markus Bösigeris uplasował się na szóstym miejscu. W klasyfikacji drużynowej Renault-Trucks MKR-Technology ma 213 punktów i utrzymuje pozycję lidera.

Obok sportowych emocji, w padoku na widzów czekały pojazdy Renault: Magnum Legend, Premium Optifuel. Prezentowano także aplikacje na urządzenia iPhone, iPad i Android, przygotowane przez Renault Trucks. Niektóre z nich zostały zaprojektowane z myślą o ułatwieniu pracy kierowcy, np. Time Book,  ewidencja czasu pracy, NavTruck, GPS przeznaczony dla pojazdów ciężarowych dostępny w formie aplikacji oraz Deliver Eye pozwalający na wykonanie fotografii z geotagiem.

Na fanów wyścigów czekała też gra Renault Trucks Racing,a także Galeria zdjęć trakerskich, czyli aplikacja dla tych, którzy chcą się podzielić z resztą świata zdjęciami swoich pojazdów.

Kolejna okazja do zobaczenia ciężarówek startujących w Mistrzostwach Truck Racing już w dniach 9 i 10 czerwca 2012 r. Kierowcy zmierzą się na torze w  Jaramie, w Hiszpanii.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!